ÖLDÜM YA GÜLMEKTEN SÜPER:)))))

VİDEO ÜZERİNE AÇIKLAMA:lütfen okuyun

Gelen yorumlar üzerine açıklama yapma gereği duydum.bende inançlı biri olarak Müslümanlığı kötü gösteren herşeye tepkimi gösteririm. ancak bu videoda teröristin Müslümanlıkla hiç bir ilgisi olmadığı çok iyi vurgulanmış. eğer dikkatli izlediyseniz teröristin bir bölümde tanrı kahretsin deyip sonra Allah kahretsin diye düzelttiğini görmüşsünüzdür. Bu noktada asıl vurgulanan şey teröristlerin gerçekte müslüman olmayıp öyle görünmeye çalışan insanlar olduklarıdır. Müslüman terörist kavramıda bir çok saldırıyı üstlenen sözde Müslüman grupların sonucu oluşmuştur. tıpkı Türkiye’deki pkk terör örgütünün kürtlerle özleştirilmesi gibidir. pkk lanetinin içinde kürtler olduğu kadar başkalarıda vardır ama tüm fatura kürtlere kesilmektedir.eminim onların içindede vatanımızı seven insanlar bulunmaktadır.
Ayrıca Müslümalığı kötülemek isteyen bir gösteri olsa yahudileri ve hristiyan papazlar hakkında o kadar aşağılayıcı açıklamalarda bulunmazlardı. bu videoyu paylaşmamdaki asıl sebep komik olmasından ziyade teröristlerin gerçekte inançlı müslümanlar olmadığını gayet esprili bir dilde bir amerikalının programında belirtmesiydi.

ÖLDÜM YA GÜLMEKTEN SÜPER:))))) için 14 Yorum

 1. Anonymous 16 Nisan, 2009 saat 19:38

  Süperr komik olmuş..İyi yapmış adam..:)))mısta

  Cevapla
 2. kizhatce 16 Nisan, 2009 saat 20:33

  didem ciğim çok komik paylaştığın için tşkler,sevgiler…

  Cevapla
 3. GÜL'ÜN MUTFAĞI 16 Nisan, 2009 saat 20:40

  TORUNLA BERABER SEYRETTİK BAYILDI KONUŞMALAR TÜRKÇE OLMADIĞI HALDE ÇOK SEVDİ DİDEMCİM SEVGİLER CANIM

  Cevapla
 4. Serap'la turuncu lezzetler 16 Nisan, 2009 saat 21:21

  Ayy Didemim gecenin bu satinde bukadar güldürdünya beni Allahta seni güldürsün:)) süpermiş…çok öpüyorum canısı

  Cevapla
 5. Keskinli,Ikizlerinannesi 16 Nisan, 2009 saat 21:49

  canim cok hos paylasmin icin tesekkürler öptüm

  Cevapla
 6. fatos-mutfakveben 17 Nisan, 2009 saat 04:24

  didemcim zaten senden de boyle komik videolar, yazılar beklenir..
  senle msn’de konustugumuzda da gozlerimden yas akardı.. supersin valla:)) bu arada ozledim o gunleri de..
  arada konusalım yine..
  sevgiler..
  hayırlı cumalar..

  Cevapla
 7. lemanice 17 Nisan, 2009 saat 19:18

  gerçekten de komikmiş hoş bir paylaşımdı.sevgiler.

  Cevapla
 8. LeoTheMaster 18 Nisan, 2009 saat 06:33

  Blog Ödülleri 2009, Windows Live Spaces alanında en iyisi olduğumu düşünüyor, değerli oyunuzu bekliyorum, işte oy vermek için link: http://2009.blogodulleri.com/blog/leothemaster-spaces

  Cevapla
 9. karamelam 18 Nisan, 2009 saat 11:39

  Müslümanlarla dalga geçilen, terörist gösterilen, efendimizin adının bilerek kötü kullanıldığı videoyu üzüntüyle izledim. İncil de Ve Tevrat’ta Peygamberimizin ismi Ahmet diye geçer. Bunu çok iyi bildikleri halde işlerinie gelmiyor onaylamak. çok üzüldüm sadece…

  Cevapla
 10. karamelam 18 Nisan, 2009 saat 12:29

  sonuna kadar seyretmemiştim şimdi seyrettim. düşüncem de değişiklik olmadı. 11 eylülden sonra malesef olan müslümanlara oldu. tatlı tatlı müslümanların terörist olduğu empoze edilmeye çalışılıyor.

  Cevapla
 11. aktifmutfak 18 Nisan, 2009 saat 15:02

  didemcim..bende aynı fikirdeyim..:( müslümanların terörist gibi gösterilmeye çalışılması hoş değil.o açıdan bakılmazsa esprili..sevgiler..

  Cevapla
 12. Didem 18 Nisan, 2009 saat 17:05

  Karamelama katılıyorum kesinlikle gerçektende başından sonuna kadar da o şekilde empoze ediliyor çok komik yazanlarda sanırım ya çok körler yada yazmak için yazmışlar. Bizim kadar kendini aşağılayan millet görmedim. En sonunda müslüman değilim diye kurtarmaya çalışılmış ama verşlmek istenen mesajlar veriliyor bir güzel.

  Cevapla
 13. Anonymous 20 Nisan, 2009 saat 05:08

  iğrençti

  Cevapla
 14. chocosider 20 Nisan, 2009 saat 12:56

  Didem hanım size katılıyorum. bencede bu Müslümanlığı kötüleyen bi video değil sizinde dediğiniz gibi çok güzel bi şekilde teröristlere müslüman damgası vuranları tiye almış. diğer yorum yapan arkadaşlarda biraz daha açık fikirli olup kendilerine dayatılan fikirleri değilde gözlerinin önünde duran gerçekleri görseler daha iyi olurdu bence.
  ayrıca gerçekten çok komik bir videoydu. teröristin gözlerine bayıldım :) )

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

film izle 2017