KARIMI ÖLDÜRDÜM Bİ SORUN NİYE:))))))))))))

Karımı öldürdüm Bi Sorun Niye.?
Sonunda katil oldum.. öldürdüm karıyı.. bu mektubu da yazıyorum ki bunalımdan çıkamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki… Bakın karıyı neden öldürdüm anlatayım.. herşey 2 yıl önce bu mahalleye, daha dogrusu apartmana taşınmamızla başladı… karım yeni komşular edindi.. altımız üstümüz geveze kadınlarla doldu, gelgitler günler münler başladı bilirsiniz işte muhabbeti.. Bir gün alışveriş yaptım eve döndüm. Elimde bir torba dolusu erzak Zaten trafik yüzünden burnumdan soluyorum. Eve girdim. Karıma gülümseyerek konuşmaya başlıycaktım ki, bana şöyle dedi:
- Kazım bu ne bu?- Erzak karıcım, alışverişten geliyorum.- Erzak anladık da neden bu kadar?- Eh işte bi kaç gün yeticek kadar, haftasonu süpermarkete gideriz.- Yandaki komşunun kocası hergün iki file dolu geliyo senin haberin var mı?
Cok şaşırmıştım. Böyle bir huyu yoktu bu kadının. Ses etmedim. Ertesi gün iki torba doldurdum geldim. Bir buket de çicek.. ne dese bayılırsınız?
- Kazııııııım bu ne bu?- Sana çicek getirdim karıcım. – Onu anladık, neden 8 tane gül?- Sen seversin…- Hayır işte. Ben orkide seviyorum. Karşı komşumuz daha dün karısına 3 tane tabak kadar orkide bulmuş getirdi, senin haberin var mı?
Yahu ne oluyor bu karıya.. eskiden böyle diildi. Daha ertesi gün bir orkide buldum, elim yine dolu 2 file, bi de ne zamandır istediği klasik müzik kasetlerini aldım geldim…..
- Kazııııııııım bu ne bu?- Orkide, istemiştin ya hani!- Hayır onu demiyorum, bu kasetler.- Haa senin cok istedigin kasetler vardı ya hani.- Aaaa ben sana bunları al mı dedim? Ben bunları seviyorum dedim. – Ama karıcım.- Ama mama istemem. Ben istemeden bişey alınmıycak! Hem bana CD alıcaksın bundan sonra. Bütün apartmanda CD calamayan bi ben kaldım. Bundan sonra CD alınacak bu eve.. Bak haftaya günüm var. Hemen CD istiyorum.
- Hanııııııım bak sana ne aldım!- Aaaa Kazım?- şaşırdın ve çok sevindin di mi?- Bu ne bu?- Sanyo müzik seti hem de CD caları var. Bak bunlar da CD’ler.- Kazım sen ne müsrif ve işe yaramaz bi herifsin? – Ne oldu karicim?- Sanyo alinir mi hiç?- Neden ki Sanyo’da bişey mi var?- Tabi ki, apartmandaki herkesin Sony’si, Pioneer’i var. Ben nasil göstericem bunu millete. Uhü uhüüü. Hüngüüüürrrr. Bunun watt’i da düşük. Superbass’i da yok. Uhüüüü, sen beni sevmiyorsun, ühhüüüüüüü…. Allalaaa, kariya bak yaa, nereden ne buldu şimdi? Hem nerden ögrenmi$ duymuş bu abudik gubidik laflari? Ulan karilar kendi aralarinda superbass’dan mi konuşuyolarr? Yoksa devir degişti de ben başka bi cagda mi yaşiyorum, nedir yarabbim bu karabasan.. gittik Sony ile degiştirdik tabi. 3D-Deepbass’lisini aldik, hanim hava aticak İNŞALLAH. Sony alanlara da cep telefonu veriyolarmiş iyi mi? Hem de hatti karti bedava. Eh hanim hakliymiş demekki. Gerci iki kat para ödedim ama bedava cep telefonu verdiler, o da aradan cikti Hemen eve koşarak döndüm:
Haniiiiiiiimmm baksana cep telefon hediyesi de varmi$!- Kazim?- Gulp!- Bu ne bu?- Ce ce cep tele…. tele…..- Görüyoruz kör diiliz! Cep telefonu ile kurtulabilicegini mi sandinbunlar demode oldu artik. Herkesin var cep telefonu. Sen hangi devirde yaşiyosun? Bak alt komşunun kocasi karisina bilgisayar aldi. Hem de internetli. Bi hava atiyo ki sorma. Ben de istiyorum. – Innngg… Hadi ya?- Tabi ya, senin bunlardan haberin yok tabi. Elalem uzaya gidicek yakinda.- Ama karicim biliyosun seneye dü$ünüyoduk zaten bilgisayar falan…- Anlamam ben. Hemen istiyorum. Haftaya günüm var, gostericem.
Ulan kari esas ben sana yakinda gününü göstericem… ama ses etmedim yine. sonradan düşündüm aslinda hakli, ne göstericek öbür kadinlara? Hemen arkadaşlardan biraz anlayanlara telefon ettim cepten. Ooo amma da meraklisi varmiş bu işin.. hepsi ko$up geldi. Kimi diyo Pentium III al, öbürü diyo modemi 56 olsun, beriki diyo voodoo karti taktir. Eüzibillahimin… Nedir hocam bu Vudu? Gittik bilgisayarciya. Beni evirdi cevirdi elimdekini avcumdakini aldi. Ustünede 3 senet yapti, bilgisayarimizi aldiiik. Dogru eve ko$tum, hanim bayilicak artik, bilgisayarimiz bile var. Komşulara bile yetiştik. Pardon cagi yakaladik diyorum.
Haniiiiiiiiiiiiiimmm!- Kaziiiiiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!- Hönk?- Bu ne bu Kazim?- Oooo… Eeee… 300 megahertz, CD romlu, 56K modemli, ekrani da (dur kacti) hah15 inç- Kazim!!!- Neeeee…………. – Kazım sen bir salaksin! Kazim sümsük herif! Bunu mu kakaladilar sana….!!!!- Ne var kine?- Kazim bu Pentium II bile diil- Ama 300 mhz. (Ah keşke öbür arkada$i dinleyip P-II alsaymi$im, işimiz var şimdi) – Kazim bu Cyrix! Gözün de mi görmedi? Bu olmaz! Etikette “Intel Inside” yazicak..!!!- Ama karicim ne farki var ki, yokmu$ yani hiç bir farki, bunun da interneti var.- Istemeeeeeeeeem istemem….. hayatta elimi sürmem. Bu P-III olacak. Hem bunun diski de kucuk. Ben bunun neresine ne download ediyim? Ustteki kom$u bi site bulmuş bütün resimli yemek tarifleri varmiş. Bu diske sigar mi bunlar hiç? Ne bicim adamsin sen Kazim? Beni rezil mi ediceksin elaleme?
Ses etmedim, madem faydali bişey aliyoruz, hanim faydalanicak, belki daha iyi yemek yapar, egdim boynumu gittik degi$tirdik, iki kat para ödedik ama bir PIII-450 aldik. Olsun yaa, biricik karım, ne karilar var her ay bilezik kolye diye tuttururlar. Bu arada sabir ta$ina dönmü$üm catlamak üzereyim…….. birkac ay daha dayanabildim, cünkü anlycaginiz üzere bu iş burada bitmedi.. Eve ne getiriyosam bi kulp bulundu, kimden ne gördü ve duyduysa istedi.
Kazim…!!! karşi kom$ular dolby prologic almişlar. Ben de istiyorum.- Kazim….!!! yan kom$ular CD yazici almişlar. Bana hemen 8X hizlisi alinicak.- Kazim…..!!! üst kom$ular arabaya GPS taktirmi$lar. taktir cabuk yollarda kaybolmayalim. – Kazım……!!! iki alttakilere Çarkifelek’ten araba cikti. Bende istiyorum, ara hemen, bana da ciksin !- Kazim…..!!! iki üsttekiler digital canak taktirtti. Cik catiya sen de tak. Benim yok dedirtme bana…!!!! – Kazım… !!! Kapicinin karisinin bile DVD playeri var !
Aylar icinde eriyip yitiyordum. Elde avucta kalmadigi gibi bilmem kacinci tüketici kredisini tüketmiş, bellibaşli bütün bankalara borç takmiş, bilmem kacinci kredi kartini baglatmiş vaziyetteydim. Hayret bi şekilde bankalar hala daha geliyolar:
Bireysel hesap acalim,depozitli hesabimiz var, hesabinizda para yokken para cekin, buyrun burdan yiyin.. Ben kafayı yemişim birader borc icinde yüzüyoruz zaten.Ulan peki bu kadar parayi bu apartmandakiler nereden buluyodu? Bir gün karim yine karşima gecti:
- Kazim! Bütün apartmandaki kocalarin yan geliri var senin neden yok? Rüşvet mi yersin, mafya mi olursun, gece işi mi bulursun, ne yapicaksan yap, ben anlamam!Bi tokat caktim ki ben bile inanamadim. Kari boylu boyunca yerdeydi. – …Kariyi eşşek sudan gelene kadar dövdüm.Ambulans cagirdim, dogru hastaneye. Bir süre korktum beni sorguya cekerler mi diye ama kari şikayetci olmadi. Haftaya taburcu oldu geldi. Eve girer girmez:
- Kazim, ALLAH belacigini versin herif! – Ne var lan yine ne?- Beni sigorta hastanelerinde süründürdün, ALLAH da seni tene$irlerde süründürsün!- Ne diyon kari ne diyon seennnnnnnn…..!!!!!!- Karşi komşunun kocasi karisini özel saglik hastanesinde baktirmiş gül gibi! Millet karisini dövüyo ama özel hastanelerde özel odalarda baktiriyo. Beni rezil ettin ele güne! – Ha?- Yan komşu var ya, dövmekle kalmami$, ayaklarini da kirmiş karisinin, sen ne biçim herifsin? Gücün mü yok? Iktidarin mi yok? Sen ne bicim ERKEKSIN heriiiiff!
Bunu duydum ya gözüm dönmüş. Ne kendimi biliyorum ne olanlari hatirliyorum. Kariyi 39 yerinden bicaklayip serdim yere. Ustüne15-20 bicak daha saplamişim, bicak saplanmadik yerim kaldi demesin diye! Işte böyle… Saniyosunuz ki herşey cözümlendi. Hayir. şimdi hapisteyim fakat daha kötü durumdayim. Her gece kabus görüyorum. Karım her gece rüyama giriyo…. Bana ne diyo biliyo musunuz?- Kazim …Yok, boşverin. Söyleyip sizi de deli etmiyim şimdi. Neyseki yalniz diilim. Ust komşum üst ranzada, alt komşum alt ranzada, yan kom$ular da yan koguştalar…

KARIMI ÖLDÜRDÜM Bİ SORUN NİYE:)))))))))))) için 13 Yorum

 1. ikizlerinannesi;keskinli 29 Kasım, 2008 saat 06:30

  didolim vallahi satir satir sonuna kadar okudum ne hatunlar var ya :) ))kaziiim efendi yine iyi dayanmis
  ama en cok hastane olyina bitttim:))
  anam dayagada imrenilirmi bacim ya
  bu yaziyi benimkine mutlaka opkutmam lazim beni öptte tepende tasi deyim oda ne der biliyonmu? ben olsaydim 39 degil 89 yrinden bicaklardimmmm
  palasimin icin cok sagol ya sabah sabah ise gitmeden iyi motive oldum:)) HADI BENIM KAZIM UYURKEN BEN ISE GIDERRRRRRRRRR

  Cevapla
 2. Papatya Prenses 29 Kasım, 2008 saat 08:09

  ben olsam o kadar sabretmez gebertirdim kadını :)
  Allah böyle kadınlardan uzak etsin vallahi..

  Cevapla
 3. HÜLYA 29 Kasım, 2008 saat 10:08

  HEY ALLAHIM KAZIM İYİ DAYANMIŞ VALLA. BÖYLELERİ KÖR TESTERE İLE KESMEK LAZIM .. AAAY PEK CANİ GÖRDÜM KENDİMİ…

  PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK SAĞOL CANIM HARİKAYDI

  Cevapla
 4. antepası 29 Kasım, 2008 saat 11:25

  Çok güldüm ve sinir oldum.Böyle bir kadın düşünemiyorum.Tabi böyle bir adamda.Adam gene iyi dayanmış.Çok eğlenceliydi sağol.

  Cevapla
 5. capankizimutfakta 29 Kasım, 2008 saat 13:34

  SEVGİLİ ARKADAŞLARIM;
  http://porselendemlik.com
  http://birdemliksohbet.blogspot.com
  http://selmahlc.blogcu.com tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati için
  01.ARALIK 2008 (PAZARTESİ)- 21,ARALIK.2008 TARİHLERİ ARASINDA

  “PORSELENDEMLİK ÇAY SAATİ ‘NİN 31” EV SAHİBESİ OLARAK http://capankizimutfakta.blogspot.com / GÖREV YAPACAĞIM
  YANİ BEN YAPACAĞIM…
  SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!!
  HEP BİRLİKTE ÇOK GÜZEL TARİFLERİ KAZANDIRMIŞ OLACAĞIZ. TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK.VE TARİFİNİZE

  “PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 31.HAFTA ”
  BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM ..
  C BOXA BIRAKILAN NOTLAR GÖZDEN KAÇABİLİR LÜTFEN YORUM YAZIN.

  SENİ VE BU YORUMU OKUYAN HERKESİ DAVET EDİYORUM

  ZİYARET EDİPTE BİZZAT DAVET EDEMEDİĞİM DOSTLARIM LÜTFEN BU YAZIYI NERDE OKURSANIZ SİZDE KATILIN EMİNİM
  BU ETKİNLİK SAYESİNDE BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ OLUYOR MUTLAKA KATILIMIZI BEKLİYORUM.. ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SELAM VE SEVGİLERİMLE

  Cevapla
 6. neseersoy 29 Kasım, 2008 saat 13:55

  ne diyim bilemiyorum ,kadın hak etmişmi demeliyim , belkide en başta hata kocada , kaç erkek ya da kadın vardır 2. ya da 3. saçma ve gereksiz istekten sonra karşı çıkıp ağırlığını koymasın.
  Ama çok güzel bir paylaşımdı , eline sağlık.
  sevgilerimle.

  Cevapla
 7. Asiye 29 Kasım, 2008 saat 18:02

  ayyy burayı caniler basmış, herkes Kazım’a hak veriyor :) )) Kazım’a bir soralım bakalım, “Kazım, şimdi sana ne lazım?” :) )))

  Bence burada suçlu olan Kazım dır. Kendi hatasının cezasını karısına çektirmiştir. Kadın istiyorsa da almak zorunda değildi. Hele ki insan psikolojisinde etki tepki vardır. Örnek gösterilen bir kişiye karşı tepki gösterilerek onun gibi olmamaya çalışılır. :) ))
  Sevgiler..

  Cevapla
 8. Huriye 30 Kasım, 2008 saat 00:16

  Valla Kazim iyi dayanmis:))ben olsam dayanamazdim,hem aliyor hem begenmiyor,boyle insanlardan rabbim korusun…didemim guzel bir paylasimdi,opuldun seker.

  Cevapla
 9. Anonymous 30 Kasım, 2008 saat 16:44

  Merhaba,

  Didem abla blogunu beğendim sana Web sayfası açmak istiyorum herşeyi ben üstleneceğim sen yine daha düzenli bir sitede yayın yapıcaksın istediğin isim altında.Ne dersin?

  Cevabını omergercik@gmail.com adresine bekliyorum

  Kolay gelsin.

  Cevapla
 10. Serap'la turuncu lezzetler 30 Kasım, 2008 saat 20:43

  Ayy Didem koptum şuan kız bu Kazım çok sabırlıymış ama baştan yanlış yapmış adamcağız:)
  Canımcım ben aşağıdaki böreği kaçırmışım şahanee olmuş ellerine sağlık..çok öpüyorum mutlu haftalar..

  Cevapla
 11. Hansa 30 Kasım, 2008 saat 21:05

  Keşke o ilk erzak file muhabbetinde serseydi kadının leşini yere bence..bu ne ya. a a a a …..
  Paylaşım için sağol iyi güldüm valla…

  Cevapla
 12. akasyakokusu 1 Aralık, 2008 saat 11:47

  Ayyy bayıldım valla..Sabrında bir sonu vardır.ama burda konu ikiye bölünebilir bence.biri özenti örneği kadın..biride karısını seven eksiğini yada istediğini almaya çalışan bir erkek..
  bizde bir kural vardır evde.19 senedirde evliyiz 20.ye girdik.eşim hep giderini hesap eder.aybaşı bana cebinde kalan parayı söyler.ama harcalamarımız kartla hep.taksitlerimiz çocukların okul harcaması.çoğuna ödeme talimatı vermiştir nete girer bakar rakam rakamına ne aldık sattık liste halinde görürüz.arabanın yakıt parasına varasıya kadar.bizim camiamızda eli poşetli gelmek bile söz konusu olur hep.kimseye özenmedim şimdiye kadar..Allahta hep gönlüme göre verir.çok istediğim bir kıyafeti eşime bir söylerim iki söylerim yolunu yaparım gönlü olur.asla üstelemem.eğer sesini hafifçe yükselterek cevap verirse asla tekrar etmem.market raflarında istediğimi alırım kapkacak ne varsa.karşı çıkmaz.ama limitimiz dolmak üzereyse önlemini alırız.
  burda kadın eşinin iyi niyetini suistimal etmiş.beni seven değer veren komşum bana ben olduğum için değer versin.canı isterse gelsin yer minderime otursun.ama hapishane olayına bittim resmen hepsinin karısıda aynıymış demekki.
  bu yorumumu görenlerde niye bu kadar uzun yazdı diye düşünmesin.içimden geçenleri yazarım her zaman..paylaşımına tşkler canım.

  Cevapla
 13. dostkokusu 6 Aralık, 2008 saat 08:14

  Çok güldüm yaa.. İlahi Kazım, ne sabırlı adammış, ben olsam daha ikinci isteğinde boşardım onu hahaha.. Acaba gerçekten bu kadar sabırlı erkekler var mıdır ? Sevgiler.. _Saniye_

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

film izle 2017